dizayncit@gmail.com 0 532 225 7969
panel çit

Hakkımızda

Sürekli iyileştirme ve geliştirme felfesi ile; çit, tel, çit tel, panel çit tel, çim çit, demir doğrama, ferforje, çatı işleri ve raylı kapı modelleri v.b işlerinizde sizlere sunulan hizmetleri uzman kadromuz ile karşılamaktayız.

Güçlü ve teknolojik altyapı, yüksek kapasiteli işçilik, ekip ve araç sıkıntısı yaşamadan oluşabilecek iş parkurlarında müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak üzere en kaliteli ve en uygun hizmeti vermekteyiz.

Bize güvenen insanları asla yarı yolda bırakmamak adına, Başarı ve sürekliliğin teminatı; hizmette dürüstlük ve kalitedir ilkesinden taviz vermeden, sizlere bugün ve yarın hizmet vermeye devam edeğiz.

ANTALYA PANEL ÇİT

Panel Çit, standart olarak beton zemin üzerine direklerin çelik dübelle tutturulması ve sağlamlanan direklere panel çit tellerinin metal klipsler ve akıllı vidalar ile vidalanması ile yapılır. Standart olmayan durumlarda panel çit montajı yapmak mümkündür. Mesela toprak zemin olan yerlerde panel çit teli direklerinin dibine 30cm çukur kazılır ve direkler betonla sabitlenir. Daha sonra panel çit telleri takılarak montaj tamamlanır.

ANTALYA ÇİM ÇİT

Bildiğimiz bahçe telinin üzerine pvc çim kaplanması ile oluşan çit çeşidine çim çit denir. Çim çitler mevcutta olan bir korkuluk, panel çit v.b birşeyin üzerine uygulanacağı gibi, mevcutta birşey yok ise demir bir konstrüksiyon yapılarak, beton zemine veya toprak zemine montaj yapılabilir. Çimli çit de denilen çim çitler yapıldığı mekana doğallık kattığı gibi aynı zamanda dekoratif bir görünüm sağlayarak ferahlık sağlar.

ANTALYA BAHÇE TELİ

Bahçe çit teli montajının bir kaç çeşidi olmasıyla birlikte bahçe çit telinin de birkaç çeşidi vardır. Standart olarak bildiğimiz bahçe telleri ve pvc kaplı bahçe telleri. Pvc kaplı bahçe telleri genelde halı saha veya spor sahalarının etrafına ve duvar üstüne çekilir. Tarla, tarla sınır belirleme, bahçe, sera ve benzeri gibi yerlere ise, köşebent çakma bahçe teli, bahçe teli üzeri dikenli tel veya boru direkli bahçe teli çekilir.

ANTALYA JİLETLİ TEL

Jiletli tel montajı güvenliği sağlanacak yerin durumuna göre, panel çit tellerinin üzerine veya direklerin uzatılması ile üstüne de yapılabilir. Düzlemsel jiletli tel ve helezonik jiletli tel olmak üzere iki çeşidi vardır. Helezonik jiletli teller genelde askeriye ve fabrika gibi alanlara uygulanır. Jiletli teller yüksek güvenlik sağlayan ürünlerdir.

DEMİR KORKULUK

Demir pencere korkuluğu, demir duvar üstü korkuluk, demir balkon korkuluğu ve demir merdiven korkuluğu gibi çeşitleri vardır. Genelde ferforje ürünleridir. Seçtiğiniz model istediğini renge boyandıktan sonra yerine montajı yapılır. Ayrıca demir çatı, teras kapama, garaj çatısı gibi hizmetlerde vermekteyiz.

DEMİR DOĞRAMA

Ferforje kapı, demir kapı, güvenlik kapısı, panel çit kapısı, sürgülü kapı, raylı kapı, oto garaj kapısı, bina giriş kapısı, çat kapı, kanatlı kapı, yaya giriş kapısı, lazer kesim kapı, otomatik kumandalı kapı otomatik kapı gibi bir çok çeşidi bulunan kapı uygulamalarını, siz beğeniyorsunuz, biz yapıp yerine takıyoruz.

HİZMETLERİMİZ

PANEL ÇİTLER

Antalya da panel çit uygulaması yapan firmalar arasında üst sıralarda yer alan çit tel firmamız, sizlerinde desteği ile lider firma olma yolunda ilerlemektedir.

ÇİM ÇİTLER

Güzide mekanların vazgeçilmez bir ürünüdür çim çit. Görselliği ve uzun yıllar dayanaklı olması çim çiti oldukça tercih edilen bir ürün sınıfına koymaktadır.

BAHÇE TELLERİ

Tarla çiti, bahçe teli, sınır çiti gibi isimler ile anılan çitlerdir. Uygun fiyatlı ve kullanışlı olması sebebi ile çok fazla tercih edilen bir üründür.

HALI SAHALAR

İsmi halı saha teli olarak geçse de aslında bahçe telinin üzerine pvc kaplama yapılarak üretilen bir üründür. Genel olarak halı saha ve spor sahalarının etrafına kullanılır.

DEMİR DOĞRAMA

Pencere korkuluğu, teras kapama, sundurma, otogaraj çatısı, demir kapı, bina kapısı sürgülü kapı, ferforje ve her türlü demir doğrama işleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

JİLETLİ TEL

Ekstra güvenlik amacı ile kullanılan tellerdir. Villa, fabrika ve askeri bölgelere oldukça fazla kullanılır. Jilet tel keskin bir yapısı olması sebebiyle caydırıcıdır.

FOTO GALERİ

ANTALYA ÇİT - ANTALYA ÇİT TELİ - ANTALYA BAHÇE ÇİTİ - ANTALYA ÇİM ÇİT

PANEL ÇİTLER

PANEL ÇİTLER

JİLETLİ TELLER

JİLETLİ TELLER

GARAJ ÇATISI

GARAJ ÇATISI

HALI SAHA

HALI SAHA

BAHÇE TELİ

BAHÇE TELİ

ÇELİK ÇATI

ÇELİK ÇATI

LAZER KESİM KAPI

LAZER KESİM KAPI

ÇİM ÇİT

ÇİM ÇİT

YANGIN MERDİVENİ

YANGIN MERDİVENİ

REFERANSLAR

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

SANYOL A.Ş

ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ

TOPÇULAR EĞİTİM KOMUTANLIĞI

CLUP OTEL ASTERİA

TİTANİC OTEL

LARİSSA OTELLER GRUBU

SUN&FUN CLUP OTEL

YA-SE SİTESİ

ÇELİK SİTESİ

DOKTOR TARSA

SERT YAPI A.Ş

VALİ KONAKLARI

PAMFİLYA KONAKLARI

ÖZKAN KONAKLARI

AKDENİZ KOLEJ EVLERİ

SUR YAPI

YALI KONAKLARI

ANTALYASPOR ANTREMAN SAHASI

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

ROBİNSON CLUP NOBİLİS

SERBEST BÖLGE

ANA DEĞİRMEN

UĞUR HALI

KARATAY LİSESİ

KARPUZKALDIRAN KOMUTANLIĞI

FVM MÜHENDİSLİK

GÜNEŞ KOLEJİ

GÜZELOBA İLKÖĞRETİM OKULU

ATSO GÜZEL SANATLAR LİSESİ

NELER YAPIYORUZ

PANEL ÇİT

Doruk 3 sitesi için yaptığımız panel çit ve jiletli tel montajı devam ediyor.

PANEL ÇİT

Hıdır bey için yapacağımız sürgülü kapı ve panel çit montajı çalışmalaları başladı.

GARAJ ÇATISI

Özkan konakları Aykut bey için yaptığımız otogaraj çatısı bitti ve teslim edildi.

İLETİŞİM

Adres

Eski Sanayi Sitesi 691 Sk. No:37 ANTALYA

E-Mail

dizayncit@gmail.com

Telefon

0 532 225 7969